ajans

Yeni hizmet binaları törenle açıldı

Yeni hizmet binaları törenle açıldı
433 views
19 Haziran 2020 - 15:44

Çorum Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanan Aile Eğitim ve Danışmanlık Merkezi ile Güngörmüşler Sosyal Tesisleri bu gün düzenlenen bir törenle hizmete girdi.

Düzenlenen törende konuşan Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, seçim vaadlerini tek tek yerine getirdiklerinin altını çizerek, restorasyonları tamamlanan binaların Çorumlulara kaliteli ve güzel hizmetler vereceğini belirtti.

Aşgın, Aile Eğitim Merkezinde bireysel danışmanlık ve gurup terapileri ve eğitim seminerleri gibi önemli çalışmalar yapılacağını ifade ederek, “Aile yapısının güçlendirilmesine yönelik çalışmalara önem veriyoruz” dedi.

Çorum’un tarihi dokusunu korumaya yönelik çalışmalara önem verdiklerini vurgulayan Başkan Aşgın, “Çorum Kalesi, Veli Paşa Hanı ve Ayakkabıcılar Arastası restorasyon projeleri hakkında da bilgilendirmelerde bulundu.

Tören sırasında bastıran yağmur nedeni ile diğer konuşmacıların hayırlı olsun temennilerinde bulunmalarının ardından yeni hizmet binaları gezildi.

Cuma Namazı sonrası düzenlenen törene Vali Mustafa Çiftçi, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve AK Parti milletvekilleri ile vatandaşlar katıldı.