ajans

SGK’DA NELER OLUYOR!

SGK’DA NELER OLUYOR!
541 views
14 Ocak 2021 - 13:21
Sosyal Güvenlik Kurumu’nun satışa çıkarttığı taşınmazlar arasında Çorum Gülabibey Mahallesinde bulunan 4 adet arsa da yer alıyor.
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), aralarında Çorum’unda bulunduğu 14 şehirde lojman satışı, arsa ihalesi, konut satışı ihalesi ve tarla  gibi çok sayıda taşınmaz satışı için ihale yapacağını duyurdu. Daha de önce de sık sık benzeri satışların yapılması “SGK batıyor mu?” sorusunu akıllara getirdi.

SGK’dan yapılan açıklamada 14 şehirde kuruma ait; konut, lojman, tarla ve arsa gibi birçok taşınmazın satılığa çıkarılacağı ilan edildi.
Resmi Gazete’nin 14 Ocak 2021 tarihli duyurusu kapsamında aralarında ÇORUM’UN da bulunduğu Ankara, Bursa, Diyarbakır, Bolu, Denizli, Erzurum, İzmir, İstanbul, Rize, Konya, Samsun, Sinop ve Sakarya olmak üzere adı geçen 14 ilde bulunan çok sayıda taşınmaz ihale yöntemi ile satışa sunuldu.

Duyuruda söz konusu açık artırmanın 2 Şubat 2021 tarihinde başlayacak olup her taşınmaz için ayrı ayrı ilanda belirtilen tarih ve saatte yapılmak üzere 5 Şubat 2021 tarihinde sona ereceği bildirildi.

İşte Resmi Gazete’de yer alan o ilan ve satılacak taşınmazlar:

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin