ajans

Şahiner, ‘Öğretmenler Geleceğimizin Mimarlarıdır, Hakları Ödenmez’

Şahiner, ‘Öğretmenler Geleceğimizin Mimarlarıdır, Hakları Ödenmez’
265 views
24 Kasım 2020 - 14:45

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ,24 Kasım Öğretmenler günü dolasıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Şahiner , ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılı süreçte uzaktan eğitim sistemiyle dahi öğrencilerini yalnız bırakmayan öğretmenleri kutlayarak;” Annesinin kucağından ilk kez ayrılıp, emanet gelen çocuklarımızı şefkatiyle kucaklayıp, hayat denizinde yelken açtıran, karşısına çıkacak çetin yolları, o yolları nasıl yürüyeceğini gösteren, karanlık dehlizlerde önünü aydınlatacak meşaleleri yakan, milyonlarca çocuğun gelişmesinde, benliğini bulmasında, yarınlara hazırlanmasında sonsuz emek harcayan siz değerli öğretmenlerimiz; üzerimizdeki hakkınızı anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır.

Öğretmenlerimize yaşanan pandemi sürecinde dahi online olarak dahi bilgiyi öğrencilerimize ulaştırmak için büyük bir gayret ve özveri göstermektedirler. Bu çabaları karşısında onlara ne kadar teşekkür etsek az kalır. Öğretmenlerimizin emekleri ve gayretleri, göz ardı edilemeyecek kadar mühim ve değerlidir.

Ülkemizi, insanımızı aydınlık bir geleceğe taşımak gibi yüksek ideallere sahip, güç şartlar altında Anadolu’nun her köşesinde görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışan, özveri, sabır, emekle çocuklarımızın geleceklerini şekillendiren tüm öğretmenlerimizin ‘Öğretmenler Günü’nü’ kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”dedi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin