ajans

OPERASYONLARDA ELE GEÇİRİLEN UYUŞTURUCULAR İMHA EDİLDİ

OPERASYONLARDA ELE GEÇİRİLEN UYUŞTURUCULAR İMHA EDİLDİ
440 views
11 Aralık 2020 - 13:30

Çorum Emniyet Müdürlüğü ile Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda ele geçirilen 327 kilogram uyuşturucu madde imha edildi.

Vali Yardımcısı Recep Yüksel Başkanlığında, Emniyet Müdürlüğü ile İl Sağlık Müdürlüğünden birer görevlinin katılımıyla uyuşturucu maddeler, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü yanında bulunan atış alanında imha edildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vali Yardımcısı Recep Yüksel, ele geçirilen uyuşturucu maddelerden işlemleri tamamlananların belirli aralıklarla imha işlemlerinin tamamlandığını söyledi.

Devletin bütün kurumlarıyla uyuşturucuyla mücadele ettiğini ifade eden Yüksel, “Bugün burada 327 kilogram uyuşturucu madde imha ediyoruz.

Biz toplum olarak da uyuşturucuyla mücadelede sonuna kadar gitmek durumundayız. Biz devlet olarak uygulamalarımızla, politikalarımızla, kurallarımızla, personelimizle insanlarımızı uyuşturucudan uzak tutmaya çalışıyoruz. Sonuna kadar da her türlü kurum ve kuruluşla uyuşturucunun karşısında olmaya devam ediyoruz. İnsanlarımız bundan uzak durmalı. Kendi sağlıklarını, paralarını, ailelerini yakmasınlar, burada yandığı gibi” dedi.