ajans

KALENDER, ‘DELEGE SEÇİMLERİ BAZI KİŞİLERİN AMAÇLARI DOĞRULTUSUNDA SAĞLIKSIZ YÜRÜTÜLDÜ’

KALENDER, ‘DELEGE SEÇİMLERİ BAZI KİŞİLERİN AMAÇLARI DOĞRULTUSUNDA SAĞLIKSIZ YÜRÜTÜLDÜ’
337 views
25 Aralık 2019 - 14:19

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, 91 muhtarlık bölgesinde delege seçimlerinin yenilenmesine karar verildiğini belirterek, 23 gün içerisinde yapılması planlanan seçimlerin 3 güne sıkıştırılmasını eleştirdi.


Merkez İlçe delege seçimleri ile ilgili olarak parti binasında basın toplantısı düzenleyen İsmail Kalender, “8 Kasım – 1 Aralık arasında yaklaşık 23 gün içerisinde yapılması planlanan delege seçimleri birtakım amaçlar doğrultusunda ve bazı kişiler tarafından engellenmiş ve süreç sağlıklı yürütülememiştir. Kendi çıkarları için durumun tersine döndüğünü anlayan bu eller bu süreç tamamlandıktan sonra tam aksine delege seçimlerinin yenilenmesi için yoğun çaba göstermişlerdir. Ve yenilenme kararı verilmiştir” dedi.


8 Kasım ile 1 Aralık arasındaki uzunca bir süre içerisinde bu seçimlerin yapılmasını engelleyen ellerin, 3 gün içerisinde 91 bölgenin seçimlerinin tamamlanmasını talep ettiğini ifade eden Kalender, “Bu nedenle delege seçim takvimi sıkışık olmuştur. Seçim takviminin sıkışık olması nedeni ile üyelerimizden özür diliyor, bu durumun bizden kaynaklanmadığını bilgilerinize sunuyorum. Ayrıca yaşanan süreci partimizin hafızasına emanet ediyor, bu sürecin takdirini tüm üyelerimizin vicdanına bırakıyorum” ifadesini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin