ajans

HAVUZ ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI

HAVUZ ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI
443 views
29 Nisan 2020 - 8:06
Geleceğin teminatı olan çocukların daha güvenli ve temiz ortamlarda büyümesi ve kendilerini geliştirebilmesi için Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok tarafından ilçeye kazandırılan Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu şekillenmeye başladı.

Suluova’nın kalıcı eserlerine bir yenisini daha ekleyen Belediye Başkanı Fatih Üçok, harç butonuna basarak Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun temelini geçen günlerde atmıştı. Temel sonrası çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda ekipler, demir bağlama, kalıp ve idari bina kısmında perde çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

İlçenin önemli bir eksiğini daha giderme açısından büyük önem taşıyan bir spor kompleksini daha kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Belediye Başkanı Fatih Üçok, “Suluovamızın değeri her geçen gün artıyor. Bu değişim ve gelişime katkı sağlayacak olan Suluovamızın önemli bir eksiğini daha giderme açısından büyük önem taşıyan Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz da şekillenmeye başladı. Çocuklarımızın bu tesiste sporla ilgilenecek olmaları, bizleri geleceğin şampiyonlarının buradan çıkacağı hususunda umutlandırıyor. İlçemizin gençliğini, geleceğini, sosyal hayatını, ekonomisini ideal konuma getirmek amacıyla gece gündüz çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

4 milyon 541 bin TL’lik yatırım bedeli ile 250 günde tamamlanacak olan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunun içerisinde kapalı yüzme havuzu, açık otopark, izleyici alanları, duş odaları, soyunma odaları ve WC’ler yer alacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin