ajans

Çorum ve Mecitözü’nün Sorunları Kılıçdaroğlu’na İletildi

Çorum ve Mecitözü’nün Sorunları Kılıçdaroğlu’na İletildi
612 views
31 Ağustos 2020 - 9:55

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, beraberinde Çorum Milletvekili Tufan Köse ve Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcılarını ziyaret etti.


Geçtiğimiz günlerde yapılan “hedef iktidar” temalı kurultayla birlikte yeniden genel başkan seçilen Kemal Kılıçdaroğlu’nu tebrik ederek başarılar dileyen Tahtasız, Köse ve Aylar, Çorum’un ve Mecitözü’nün bazı temel sorunlarını ileterek, çözüm bulunması noktasında destek istedi.

Kılıçdaroğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sorunların çözümü noktasında hep birlikte mücadele edeceklerini söyledi.
Çorumlulara selamlarını ileten Kılıçdaroğlu, İl Başkanı Tahtasız, Milletvekili Köse ve Mecitözü Belediye Başkanı Aylar’a çalışmalarında başarılar diledi.

Tahtasız ve beraberindekiler daha sonra Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Doğa ve Çevreden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç ve Genel Sekreter Selin Sayek Böke’i ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler ve başarı dileklerini sundular.
Ziyaretler sırasında; “aydınlık ve umutlu yarınlara birlikte yürüyeceğiz, hep birlikte iktidara doğru…” vurgusu yapıldı.