ajans

Ceylan, “Hizmet etmek boynumuzun borcudur”

Ceylan, “Hizmet etmek boynumuzun borcudur”
443 views
22 Şubat 2020 - 13:02

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, “Teşkilat emek, fedakarlık ister. Teşkilatçılık evinden işinden ocağından fedakarlık ister. Şunu burada rahatlıkla söyleyebilirim ki Çorum teşkilatları bunun en iyisini yapıyorlar. 14 seçimde her zaman çok çalıştılar.Çok emek verdiler ve zaferler kazandılar.Hepinizden Allah razı olsun” dedi.

Ceylan konuşmasında, “Çorumda Bayatıyla, Buharasıyla, Ulukavağıyla, Çepnisiyle, Çöplüsüyle, Mimarsinanıyla, Kunduzhanıyla, Gülabibeyiyle , Yavruturnasıyla, Bahçelievleriyle, Yeniyoluyla, Kale Mahallesiyle, Karakeçili Mahallesiyle, Üçtutlar Mahallesiyle, Akkent Mahallesiyle Çorum on dört seçimdir her zaman bir önceki seçimden daha çok katkıyla, daha çok sandıkları patlatarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sonuçları alnımız ak şekilde iletmemizi sağlamıştır.Hepinizle gurur duyuyoruz. Söylenecek çok şey var özellikle Milliyetçi Hareket Partimiz Kongremize geldiler hoş geldiler sefa getirdiler”

Çorum’un tüm rekleri olarak 530 bin nüfusuyla beraber onlara hizmet etmek boynumuzun borcudur.Gerek yerel yönetimlerde belediyemiz gerek, tüm ilçe belediyelerimiz teşkilatlarımız bu konuda çaba sarf ediyorlar. Göreve geleli bir yıl süre oldu ve dinamik tüm teşkilatları toplayan ve en önde bayrağı en önde alıp koşan bir il başkanımız var. Onada teşekkür ediyorum. 7. Olağan Kongremiz Çorum’a hayırlı olsun” açıklamalarında bulundu