ajans

CEYLAN, “BURASI ANAOKULU İNŞAATI DEĞİL”

CEYLAN, “BURASI ANAOKULU İNŞAATI DEĞİL”
150 views
21 Kasım 2022 - 13:19

Çorum Hiti Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri polikliniği açılışına katılan ve açılış sonrası inşaatı devam eden Diş Hastanesi inşaatının bulunduğu yere geçen Ahmet Sami Ceylan, “Burası Anaokulu inşaatı değil. Burası Diş Hastanesi binası. ‘Temeli bile atılmadı’ denilen hastane. Birinci katı yapıldı. Altında bir kat daha var. Bunun üzerinde altı kat daha var. Toplamda yedi katlı hastanemiz. Çene cerrahilerinin olduğu, ameliyathanelerin olduğunu, yataklı servislerinin olduğu, toplam 11 bin metrekare kapalı alanının olacağı bir tesis.

Çorum’da çivisi olmayanlar bize hizmet etme yolunu göstermesinler. Biz işimizi biliyoruz. Biz Çorum için ne dediysek yapıyoruz. Daha da yapacağımız çok iş var.

Adliye binasını da söylemiştik. Onu da yakında ihale tarihini alacağız. Keşke ‘Adliye binasını da yapamadılar’ deselerdi.

Burası Diş Hastanesi, anaokulu değil. Bunun da altını çiziyoruz. Temeli atılmayan diş hastanesi. Siz serap görüyorsunuz herhalde hep beraber. Yapan firma, ‘Burası Diş hastanesi sayın vekilim’ diyor. Özgür beye de teşekkür ediyoruz. Sağlıkta neleri yapmış olduğumuzun üzerinden geçmiş olduk.

İnşallah seneye 11. ayda da teslim edilecek. İlimize hayırlı olsun. Burada Güney Kampüsün çalışmalarını da başlatmış oluyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin