ajans

CEYLAN, ‘BAYATLILAR TALEP ETTİ, BİZ GERÇEKLEŞTİRDİK’

CEYLAN, ‘BAYATLILAR TALEP ETTİ, BİZ GERÇEKLEŞTİRDİK’
313 views
16 Kasım 2020 - 18:20
AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, “Bayat’ta hizmet noktasında halkın talep ettiği hangi hizmet varsa onu gerçekleştirdik” dedi.
Bayat Belediyesi tarafından düzenlenen toplu açılış törenine katılan AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti ilçe Teşkilatını ziyaret etti. AK Parti Çorum İl Başkanı  Yusuf Ahlatcı, Milletvekili Erol Kavuncu, İl Başkan Yardımcıları ve İlçe Belediye Başkanı da hazır bulunduğu ziyarette Ceylan, teşkilat yöneticileriyle bir araya geldi.
Bayat’ın AK Parti iktidarı öncesindeki hali ile geldiği noktayı bildiklerini dile getiren Ceylan, “Son yıllarda ilçede hem merkezi hükümet hem de belediye tarafından önemli çalışmalar ve hizmetlere imza atıldı. Asfalt oranı yüzde 100 seviyesine ulaştı. Altyapı da öyle. Yüzyıldır gelen içme suyu sorunu çözülecek. Tımarlı Sulama Projesi tamamlandığında binlerce dönüm arazi suya kavuşacak. Bu projeden sadece Bayat değil, İskilip, Uğurludağ ilçelerimizde faydalanacak. Biz halkımıza ne söz verdiysek hepsini yerine getirdik. Bugüne kadar başımızı öne eğdirecek hiçbir çalışmaya imza atmadık.
Yapılan hastane ortada. 5 yıldızlı otel konforunda bir hastaneyi ilçemize kazandırdık. Hastane yanındaki dere ıslah edildi. Artık taşkınların önüne geçilecek. Bayat’ta her aileye dokunduk. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yapılan hizmetlerle her insanımızın yüreğine dokunduk.
Bayat’ın her zaman AK Parti’ye sahip çıktığını vurgulayan Ceylan, teşkilatlardan yapılan hizmetlerin anlatılmasını istedi.
Birlik ve beraberlik mesajları da veren Ceylan, “Bir olacağız, beraber olacağız. Başka şansımız yok” ifadelerini kullandı.
Ahlatcı’dan Başkan Ünlü ve teşkilatlara teşekkür
AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı da, yaptığı hizmetler nedeniyle Belediye Başkanı Ekrem Ünlü ile parti çalışmalarından dolayı teşkilatlara teşekkür etti.

Başkan Ünlü’nün aşk ile çalıştığını dile getiren İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “İlçeye hizmet noktasında büyük bir mücadele veriyor. Milletvekillerimizle, teşkilatlarımızla belediye başkanımızın en büyük destekçisi ve her zaman yanındayız. İlçemize hastanemizi kazandırıyoruz. Genel Merkezimiz tarafından başlatılan “Gönül seferberliği” projesi kapsamında üye çalışmalarımız oldu. Bu süreçte Bayat ilçemiz yaptığı çalışmayla ilçelerimiz arasında birinci oldu. Ben tüm teşkilatlarımızı kutluyorum” diye konuştu.