ajans

ÇESİAD OCAK AYI KAHVALTI PROĞRAMINI, SANCAKTEPE’DE DÜZENLEDİ

ÇESİAD OCAK AYI KAHVALTI PROĞRAMINI, SANCAKTEPE’DE DÜZENLEDİ
463 views
06 Ocak 2020 - 10:47

Merkezi İstanbul’da bulunan Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇESİAD), 05 Ocak 2020 Pazar günü İstanbul Sancaktepe Belediyesi R.Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi’nde, Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü hane sahipliğinde, Çorumluları bursiyer öğrencileri ile buluşturmak ve kaynaştırmak amacıyla aile kahvaltı programı düzenledi.


ÇESİAD programına; CB Yerel Politikalar Üyesi Prof. Dr. Lütfü Akça, İstanbul Vali Yardımcısı Levent Kılıç , Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Bürokratlar, Stk Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursiyer Öğrenciler ve 500’ün üzerinde kişinin katılım sağladığı gözlemlendi.


ÇESİAD Başkanı Murat Başer, konuşmasında katılımcılara ayrı ayrı teşekkür etti. Vali Yardımcısı Levent Kılıç ve Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’de konuşmalarında memnuniyetlerini, iyi dilek ve temennilerini dile getirdiler.


Kahvaltı proğramının sonunda hatıra fotoğrafları çekimi yapıldı.
Herkesin memnun olduğu proğram sonunda, Dünya ÇORUMLULAR Platformu adına ailecek katılım sağlayan Başkan Tevfik Göktürk, kahvaltı proğramının çok güzel geçtiğini ifade ederek Çesiad Başkanı Murat Başer’in şahsında emeği geçenleri tebrik etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin