ajans

BURASI ÇÖP DEĞİL!

BURASI ÇÖP DEĞİL!
479 views
12 Ekim 2019 - 12:01

“Kazandığın para çocuklarına ilaç parası olsun! Burası bağ, çöp değil bu görüntüleri savcılığa vereceğim”. Bağının kenarına her gün çöp dökülmesine sinirlenen vatandaşın çöpü döken şahsa söylediği sözler bunlar.

Çorum’da kendisine ait bağın kenarına çöp, moloz ve hayvan kalıntılarının döküldüğünü fark eden bir vatandaş o anları cep telefonu ile görüntüledi.Çorum’un İskilip İlçesi Arif Bey Mahallesi Gökçebel Mevkii’nde bağı bulunan V.E., arazisinin kenarına sürekli moloz, çöp, hayvan kalıntıları ve diğer atık maddelerin, araçlarla getirilip boşaltıldığını iddia ederek İskilipli yetkililerden bir an önce bu çevre felaketinin önüne geçmek için önlem almalarını istedi.

AJANSWEBHABER ihbar hattına çektiği görüntüleri gönderen V.E. isimli vatandaş, yatılı öğrenci yurduna 300 metre mesafedeki arazisine dökülen atıkların ve hayvan leşlerinin bir çevre felaketine neden olduğunu, bu bölgede bulunan arazi sahipleri ve yurt öğrencileri için olası bir salgın hastalığa davetiye çıkarttığını belirtti.

V.E., ihbar hattımıza gönderdiği mesajda: “Kaçak hafriyat, çöp, ölü hayvan ne bulurlarsa atıyorlar. Bir bağ sahibinin bağını yol seviyesine getirmek için dolgu çalışması yapmaya başlamasıyla birlikte önüne gelen buraya moloz, çöp, hayvan leşi ne bulursa gizli gizli dökmeye başladı. Yetkililerin bir an önce bu rezalete dur demesini istiyoruz. Burası içerisinde meyve ve sebze yetişen bir yaşam alanı. Çöplük değil. Pisliklerinizi gidin ilçe çöplüğüne dökün!”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin