ajans

Başarılı Komiser Kaymakam Oldu

Başarılı Komiser Kaymakam Oldu
2.299 views
11 Haziran 2020 - 15:32

Çorum Valiliği Güvenlik ve Koruma Amiri başarılı komiser Özgür Pelvan, Burdur Valiliği Kaymakam Adayı olarak atandı. Pelvan, Çorum Valisi Mustafa Çiftçiyi makamında ziyaret ederek vedalaştı.

Çorum Emniyet Müdürlüğü’nde 2016-2018 yılları arasında çeşitli kısımlarda bir çok başarılı operasyonda imzası bulunan ve son bir yıldır Çorum Valiliği Koruma ve Güvenlik Amirliği görevini sürdürmekte olan Komiser Özgür Pelvan, 108. dönem Kaymakamlık Sınavını kazanarak Burdur Valiliği Kaymakam Adayı olarak atandı.

 

2016-2018 yılları arasında Çorum Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görev yaptığı dönem süresince başta FETÖ soruşturmaları olmak üzere; Çorum’da organize suç örgütlerine karşı yürütülen başarılı operasyonlara imza atan Pelvan, Çorum Emniyet Müdürlüğü’nden ilişiğini keserek, Burdur’a hareket etti. Yaptığı başarılı operasyonların yanı sıra son bir yıldır da Çorum Valiliği Güvenlik ve Koruma Amirliği görevinde bulunan Pelvan, özverili ve fedakârca çalışmalarına Kaymakamlık görevini de ekledi. AJANSWEBHABER olarak değerli komiserimize Kaymakamlık görevinde de başarılar dileriz.