ajans

AK Parti’de 19. Yıl

AK Parti’de 19. Yıl
420 views
13 Ağustos 2020 - 15:27

Ak Parti Çorum İl Başkamı Yusuf Ahlatcı “ AK Parti’nin 19. Kuruluş Yıl Dönümü “ nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı “14 Ağustos 2001 tarihinde başlayan ve kuruluşundan 1 yıl sonra iktidar olan partimizin kutlu yürüyüşünün 19. Yılını kutlamanın büyük gurur ve sevincini yaşamaktayız. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde başlayıp halkımızın desteği ve güveni ile şahlanıp büyüyen büyük Türkiye sevdamız 19. Yılında dahi ilk günkü kadar taze ve diridir” dedi.

İl Başkanı Yusuf Ahlatcı “AK Parti kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış AK kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır. Bir yandan terör örgütleriyle mücadele ederken bir yandan da ülkemizi kalkındırmanın, milletimizi daha iyi hizmetlerle buluşturmanın mücadelesi içinde olmuştur.  Bunu yaparken de en büyük destekçimiz milletimiz ve bir aile birlikteliğinde olduğu gibi aynı hedef doğrultusunda çalıştığımız teşkilatlarımız olmuştur. AK Parti’nin birer neferleri olarak ilk günkü heyecan, azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. “ ifadelerini kullandı.

Adım adım 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru kararlılıkla ilerlediklerini belirten Yusuf Ahlatcı “Bu duygu ve düşünceler içinde partimizin kuruluşundan bugüne kadar teşkilatlarımızın her kademesinde görev yapan, emeği geçen herkese teşekkür ediyor, teşkilatımızda görev yapmış, bugün aramızda bulunmayan, ahirete irtihal etmiş kardeşlerimizi de rahmetle anıyorum. AK Parti’yi kurarak tarihe düşülen notlarda bizim de katkımızın olmasını sağlayan Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. Partimizin 19. kuruluş yıl dönümünün teşkilatlarımıza ve desteğini artırarak devam ettiren aziz milletimize, ülkemize ve tüm dünya insanlığına hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.