ajans

CHP rozet töreninde ‘İktidar’sözü

CHP rozet töreninde ‘İktidar’sözü
61 views
07 Nisan 2022 - 8:14

Çırağan Sarayı’nda düzenlenen ve yoğun bir katılımın olduğu törende, yüzlerce yeni üyenin rozeti, Aylin Nazlıaka ve diğer parti yöneticileri tarafından takıldı.

Salonda alkışlarla ve coşku içinde karşılanan törende, ülke gündemi değerlendirilerek, partinin “aile destek sigortası” projesi anlatıldı.

Törene; CHP Kadın Kolları Genel Başkanı ve Parti Meclis Üyesi Aylin Nazlıaka, İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Kadın Kolları MYK Üyesi Füsun Sökmez, Kadın Kolları Genel Saymanı Aliye Timisi Ersever, Kadın Kolları MYK Üyesi Armağan Akyüz, Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Hanim Ergül, İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Topkül, Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Eke, önceki dönem milletvekili Feridun Ayvazoğlu, ilçe başkanları, il ve merkez ilçe yöneticileri, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, eski il başkanları ve partililer katıldı.

Törende; Millet İttifakına destek veren DEVA Partisi, Gelecek Partisi, Saadet Partisi Kadın Kolları yöneticileri de hazır bulundu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende sırasıyla; İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar, önceki dönem milletvekili Feridun Ayvazoğlu, İl Başkanı Mehmet Tahtasız ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka birer konuşma yaparak gündemi değerlendirdi, parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Program, Merkez İlçe Yöneticisi Havvanur Demirtaş’ın sunumunda gerçekleştirildi.
Konuşmaların ardından partiye yeni katılan kadın üyelerin rozetleri takıldı.
Katılımcılar, Aylin Nazlıaka ve beraberindekileri coşku içinde karşılarken, program sonunda ise bol bol hatıra fotoğrafları çekinildi. Katılımcılar ise Millet İttifakının paydaşları ile birlikte “iktidar” sözü verdi.

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al