ajans

6 METRELİK YOLLAR 40 METREYE ÇIKIYOR

6 METRELİK YOLLAR 40 METREYE ÇIKIYOR
80 views
07 Nisan 2022 - 8:07

Çorum Belediyesi, baharın gelmesiyle birlikte alt ve üst yapı çalışmalarına hızlı başladı. Bişkek Caddesi’nin devamı ve Kuruçay Yolu’nun genişliği 40 metreye çıkarılacak.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Bişkek Caddesi’nin devamında ve Kuruçay yolunda devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir ve Fen İşleri Müdürü Seyit Ünaldı’nın da hazır bulunduğu ziyarette çalışmalarla ilgili bilgiler alan Başkan Aşgın, “Baharın gelmesiyle altyapı programımızda yer alan çalışmalarımızı hemen başlattık. Planladığımız tüm işlerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Mesai arkadaşlarımız Bişkek Caddesi’nin devamında ve Kuruçay yolunda hummalı bir şekilde yol yenileme, genişletme ve altyapı çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Başkan Aşgın, şehrin genelinde yeni yol açma, yol yenileme ve genişletme çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Bahar ayının gelmesiyle ekiplerin çalışmalarına hızlı bir şeklide başladığını dile getiren Aşgın, “Buharevler 27. Sokak ve Silmkent 2. Cadde arasında kalan Bişkek Caddemizin devamında bulunan 1375 metre uzunluğunda 6 metre genişliğe sahip yolu orta genişliği 20 metre olacak şekilde toplamda 40 metreye genişletiyoruz. Daha önce burada 300 metre uzunluğunda kanalizasyon çalışmamızı tamamlamıştık, şimdi de yolumuzu sıcak asfalt ile buluşturmuş olacağız” diye konuştu.

Aşgın, Kuruçay Yolunda da ekiplerin çalıştığını belirterek, 2 bin metre uzunluğunda ve 40 metre genişliğindeki bu yolu soğuk asfalt ile buluşturacaklarını belirterek, “açtığımız yeni yollarımız bölge sakinlerimize ve Çorum’umuza hayırlı olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al