ajans

CEYLAN, ‘ETİKETCİLERİN TAKİBİNDEYİZ’

CEYLAN, ‘ETİKETCİLERİN TAKİBİNDEYİZ’
80 views
25 Aralık 2021 - 8:23

AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, vatandaş ve esnaftan devlete sonuna kadar güvenmelerini isteyerek, Türkiye Cumhuriyeti’nin bütün sıkıntıların üstesinden gelecek kadar güçlü bir devlet olduğunu belirtti.

Çorum’da esnaf ziyaretlerini sürdüren Ceylan, Aşağı Sanayi esnafı ile hasbıhal etti.
Beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve Belediye Meclis Üyesi Bülent Özdoğan ile birlikte Aşağı Sanayi esnafını ziyaret eden Ceylan, işyerlerinde bulunan ustalar, kalfalar ve çıraklarla sohbet etti.

Esnafa hayırlı işler temennisinde bulunan Ceylan, onların istek ve taleplerini dinledi.
Esnaf ziyareti sırasında çeşitli mesajlar veren Ceylan, vatandaşın devlete olan güvenini boşa çıkarmayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

Vatandaş ve esnaftan devlete sonuna kadar güvenmelerini isteyen Ceylan, Türkiye Cumhuriyeti’nin bütün sıkıntıların üstesinden gelecek kadar güçlü bir devlet ve hükümete sahip olduğunu vurguladı.

Ülkenin içinde bulunduğu durumdan çıkar elden etmeye çalışan belli bir kesimin olduğuna dikkat çeken Ceylan, vatandaşlardan felaket tellallığı yapanlara kulak asmamalarını, devlete ve hükümete güvenmelerini istedi.
Ekonomide olağanüstü hiçbir şeyin olmadığına vurgu yapan Ceylan, kısa sürede her şeyin eskisinde daha iyi olacağını kaydetti.

“TÜRKİYE’Yİ DİZE GETİRMEYE ÇALIŞTILAR”
Türkiye’nin son 9 yıldır kesintisiz bir şekilde siyasi, sosyal ve diğer tehditlere maruz kaldığına dikkat çeken Ceylan, “Türkiye’yi başka türlü dize getiremeyeceklerini görenler, tüm güçlerini ve imkanlarını ekonomi alanına yöneltmiştir. Maalesef içimizde de bu kirli senaryoya figüranlık yapmaya gönüllü epeyce bir siyasetçi, akademisyen, medya mensubu çıkmıştır” dedi.

Fırsatçıların her dönemde olduğu gibi bu dönemde de kendilerini belli ettiklerine işaret eden Ceylan, kurdaki ve küresel emtia fiyatlarındaki yükselişi bahane ederek maliyetlerindeki gerçek değişimle orantısız fahiş fiyat artışları yapanlar olduğuna değindi.

“VATANDAŞI HUZURSUZ EDENLERE GÖZ YUMMAYACAĞIZ”
Sanayi esnafıyla ve vatandaşlarla sohbet eden Ceylan, “Günde birkaç defa fiyat listesi düzenleyenlerin, etiket değiştirenlerin millet adına takipçisiyiz. Bu milleti sömürmeye kimsenin hakkı yok. Bakınız dolardaki artış sırasında fiyatları hangi hızla ve hangi oranla yükseltiyorlarsa aynı şekilde şimdi de geri indirmelerini özellikle bekliyoruz. İndirimlere ufak yollu başlayan firmalarımız elbette var ama bunlardan da yükselişteki hıza ulaşmasını istiyoruz. Şayet hızlı fiyat indirimleri gerçekleşmezse hükümet olarak devletin tüm imkanları ile stokçuların, fahiş fiyatlarda ısrar edenlerin üzerine gideceğiz. Vatandaşımızı huzursuz eden hiçbir hadiseye, hiçbir gelişmeye izin vermeyeceğiz ve göz yummayacağız” diye konuştu.

Ekonomik alanda alınan son kararlardan memnun olduklarını dile getiren esnaf, devlete olan güvenlerini hiçbir zaman yitirmediklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın döviz kurundaki artışı düşürecek hamlesi sonuna kadar desteklerini ifade eden esnaf, bu sayede iş dünyasında üretimin artacağına inandıklarını kaydederek, “Cumhurbaşkanımızdan ve sizlerden Allah razı olsun bir isteğimiz ve talebimiz olduğunda hemen cevap veriyorsunuz, her zaman bizlerin yanındasınız” dediler.

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al