ajans

AHLATCI; “SEVGİ ENGELLERİ ORTADAN KALDIRIR”

AHLATCI; “SEVGİ ENGELLERİ ORTADAN KALDIRIR”
128 views
17 Haziran 2021 - 8:04

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, İl Yönetim kurulu üyeleri, Sungurlu İlçe Başkanı Metin Özsarı, İlçe Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları ile birlikte engelli vatandaşlara sürpriz ziyaret gerçekleştirdi.

Sungurlu ilçesindeki engelli ailelerini ziyaret eden Ahlatcı ve beraberindeki heyet ziyaret ettikleri aile bireyleriyle yakından ilgilenip sorunlarına ortak oldu.

Ziyarette, hane halkını yakından tanıyıp istek ve taleplerini dinleyen Yusuf Ahlatcı, AK Parti olarak her zaman engelli vatandaşların ve ailelerinin yanlarında olduklarını söyledi.

Ahlatcı; Engellerin bu kardeşlerimizin zihinlerinde ve uzuvlarında değil, onları eksik gören kalplerde olduğuna inanıyor, bu bilinci tüm topluma yaymak konusunda gayret göstermeye devam ediyoruz. Sosyal hayatta engellilerin yaşadığı sorunların farkında olmamız gerektiğinin de altını çizen Ahlatcı; “Sevgi ile engelleri ortadan kaldırabiliriz. Çünkü engellilere saygı, onlara yaşama sevinci verir. Bu yüzden hepimizin birer engelli adayı bilinci ile hareket edip dezavantajlı grupların önündeki engelleri toplum olarak birlikte kaldırmamız gerekiyor” dedi.

Ziyaret ettikleri ailelerin mutluğunu da paylaşan Yusuf Ahlatcı, ev ziyaretlerini sürdüreceğini söyledi.


takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al