ajans

CHP, SEÇİM STARTINI VERDİ

CHP, SEÇİM STARTINI VERDİ
156 views
16 Haziran 2021 - 12:05

Cumhuriyet Halk Partisi, tüm örgütleriyle birlikte Çorum’da seçim çalışmalarını başlattı.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Çorum olarak seçimlere hazır olduklarını vurgulayarak, “Bu topraklarda hiçbir çocuğun yatağa aç girmemesi için çalışacağız. Devleti tekrardan ayağa kaldıracağız. Ülkemizin kurucu partisi olarak, sıkıntıların farkındayız, nasıl çözüleceğini de biliyoruz. Emaneti alarak Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında çare olacağız” dedi.

CHP İl-İlçe yöneticileri, kadın kolları, gençlik kolları, il genel ve belediye meclis üyeleri parti binasında İl Başkanı Mehmet Tahtasız’ın başkanlığında istişare ve değerlendirme toplantısı yaparak seçim startını verdi.

İl Başkanı Tahtasız, “Çorum’da yerelden siyaset yapmaya, birleştirici olmaya, çözüm odaklı çalışmaya dün olduğu gibi; bugün de, yarın da büyük bir heyecanla devam edeceğiz. Gidilmedik köy, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Acıları ve sevinçleri paylaşacağız, halkımızla bir bütün olacağız. Genel Başkanımızın yürüyüşündeki inanç ve azim bizlere ışık olacaktır” diye konuştu.

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al