ajans

“Trafikte (1) Can Kaybı Bile Fazladır”

“Trafikte (1) Can Kaybı Bile Fazladır”
116 views
15 Haziran 2021 - 12:26

Çorum’da Jandarma ekipleri, vatandaşların güvenle seyahat etmelerini sağlamak maksadıyla yolcu taşımacılığı yapan araçlara yönelik denetimlere, yolculuk esnasında sivil kıyafetli ve yolcu olarak seyahat eden trafik personeli ile devam ediliyor.

Konu ile ilgili olarak Çorum İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Yapılan sivil denetim esnasında yolcu otobüsü Jandarma Trafik Ekipleri tarafından kontrol noktasında durdurularak otobüs içesinde görevli sivil denetim yapan personel tarafından hem şoför hem de yolcular denetim hakkında bilgilendirilerek seyahat esnasında uyulması gereken kurallar hatırlatıldı.

Çorum İl Jandarma Komutanlığınca trafik hizmetlerini yürüten personel ve kullanımına verilen malzemeler en etkin biçimde kullanılarak “Trafik Güvenliği Eylem Planı” kapsamında “Trafikte (1) Can Kaybı Bile Fazladır” düşüncesi ile ilimizde can kayıplarını ve yaralanmaları en aza indirmek için her türlü tedbiri alarak gayretlerini sürdürmektedir. Bu kapsamda sivil otobüs denetimi başta olmak üzere her türlü denetim ve bilgilendirme faaliyetleri artırılarak yapılmaya devam edilecektir” denildi.

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al