ajans

Sungurlu İlçe Teşkilatından Ahlatcı’ya ziyaret

Sungurlu İlçe Teşkilatından Ahlatcı’ya ziyaret
150 views
17 Mart 2021 - 15:55

AK Parti Sungurlu İlçe Teşkilatı, AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı’yı ziyaret ederek hem genel kurulda güven tazeleyerek yeniden göreve seçilmesi nedeniyle hayırlı olsun dileklerini iletti, hem de parti çalışmalarını değerlendirdi.

İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, Sungurlu İçe Başkanı Metin Özsarı, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nejla Kayretli, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Kalınsazlıoğlu, Sungurlu Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri Alaattin Tosundereoğlu ve Mehmet Kaplan’ın katılımları ile AK Parti İl Başkanlığında istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti Çorum İl Başkanı Ahlatcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Parti Sungurlu İlçe teşkilatına teşekkür etti.
İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Çorumumuzu 2023, ardından da 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırma gayreti içerisinde olacağız. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi, “Gücünü ve ilhamını milletten alan, birikimini ve imkânlarını sadece millete hizmet için kullanan” anlayışımızı siyasetin temeli olarak görüyoruz” dedi.
Çorum ve ilçelerinin her şeyin en iyisi ve en güzeline layık olduğunu belirten İl Başkanı Yusuf Ahlatçı; yapımı tamamlanacak olan Kırankışla Barajı ile Sungurlu ilçesinin sulama alanında da gelişeceğini vurgulayarak, “hizmette sınır tanımayan AK Parti’nin daha güzel hizmetleri de getireceğinden hiç şüphemiz yoktur. Tüm il ve ilçe teşkilatlarımızla “tevazu, samimiyet ve gayret” diyerek çıktığımız bu yolda birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al