ajans

BAŞGAN AŞGIN, !ÇORUM İÇİN ÖYLE BİR HAYAL KURALIM Kİ…’

BAŞGAN AŞGIN, !ÇORUM İÇİN ÖYLE BİR HAYAL KURALIM Kİ…’
72 views
16 Mart 2021 - 13:01

Çorum Belediyesi’nin Çimento Fabrikası arazisinin değerlendirilmesiyle ilgili proje çalışması kapsamında düzenlediği istişare toplantısının 3.’sü gençlerin katılımı ile gerçekleştiriliyor.

Fabrika arazisinin değerlendirilmesi ile ilgili toplantı şu saatlerde Anitta Otel Toplantı Salonu’nda devam ediyor.
Toplantının basına açık bölümünde bir konuşma yapan Aşgın, gençlerin ufkunun daha açık olduğunu ifade ederek, “Proje ile ilgili adım atmadan önce gençlerin fikir ve görüşlerini almak istedik. Gençlerimizi dinlediğimiz takdirde bu şehrin geleceği için doğru kararı vermiş oluruz” dedi.

Aşgın, 1 Milyon 384 bin m2 büyüklüğündeki arazi için en doğru kararı vereceklerine inandıklarını belirterek, “Bizde sonraki nesillere güzel bir Çorum bırakmak için çalışıyoruz.

Bu konuda iki kıstasımız var. Bunlardan ilki şehrimizin geleceği için bu arazinin 1 milimetresini dahi en faydalı şekilde nasıl kullanırız.
İkincisi ise Çorum Belediyesi hizmet odaklı çalışan güçlü bir belediye. Öyle güzel bir hayal kuralım ki, bu proje ile birlikte belediyemizin kaynakları artsın ve verilen hizmetler artsın. ‘Güçlü belediye güçlü şehir’ yolculuğumuzda genç beyinlerden, gençlerin gözünden ve onların fikirlerinden yararlanarak ödevimize tam çalışıp doğru yol almak istiyoruz” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al