ajans

Ahlatcı, ‘Miraç, en yüce mertebeye yükseliştir’

Ahlatcı, ‘Miraç, en yüce mertebeye yükseliştir’
128 views
09 Mart 2021 - 14:45

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mesajında temizlenme ve arınmaya vurgu yapan Ahlatcı, “Mübarek üç ayları yaşadığımız bu günlerde, içinde barındırdığı mübarek gecelerden olan Miraç Gecesine kavuşmanın hazzı, heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Miraç bir yükseliştir, bütün süfli duygulardan, beşeri hislerden tertemiz bir kulluğa, en yüce mertebeye yükseliştir.

Karanlık geceleri aydınlattığı gibi karanlık kalpleri de aydınlatan, rahmet ve bereketin yeryüzüne yağmurlar gibi indiği Şaban ayına kavuşmanın sevincini mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Bizler bu mübarek geceyi kendi yükselişimiz için bir vesile kılalım. Dünyaya ait ne varsa onları bu gece bir kenara koyarak düşünelim, tefekküre dalalım. Dua ve af kapılarının sonuna kadar açık olduğu bu mübarek gecede, kendimiz ve tüm insanlık için dua edelim.

Bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini Rabbimden diliyorum.
Mirâç gecemiz mübarek olsun. Memleketimiz ve tüm dünya Müslümanları için huzura ve berekete vesile olsun” temennisinde bulundu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al