ajans

ZAFER BAYRAĞI ÇORUM’DA

ZAFER BAYRAĞI ÇORUM’DA
239 views
08 Mart 2021 - 16:13

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü ve Şehitler Günü dolayısıyla hayata geçirilen ‘Anadolu Gönül Yolu-81 Genç 81 Bayrak Projesi’ kapsamında, Çanakkale Şehitliği’ne götürülmek üzere gençler tarafından il il taşınan Türk Bayrağı, Çorum’a ulaştı.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla gençlerle var olan milli tarih şuurunun daha da geliştirilmesi, vatan ve bayrak sevgisinin pekiştirilerek gelecek kuşaklara aktarılması amacıyla hayata geçirilen “Anadolu Gönül Yolu 81 Genç 81 Bayrak” etkinliği kapsamında ay yıldızlı şanlı Bayrağımız 7 bölgeden yola çıktı.

Bu kapsamında Türk bayrağımız Çanakkale Şehitliği’nde göndere çekilmek üzere Çorum Valiliği’nde düzenlenen törenle Vali Yardımcısı Murat Çağrı Erdinç nezaretinde Amasya temsilcisinden Samsun temsilcisine verilmek üzere teslim alındı.
Çanakkale Bayrağı bölgemizle beraber diğer bölgelerdeki bayraklarla birlikte 18 Mart günü Çanakkale Şehitler Abidesi’nde göndere çekilecek.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al