ajans

AŞGIN VE ŞAHİN’İN GÜNDEMİ, ESNAFIN SORUNLARI

AŞGIN VE ŞAHİN’İN GÜNDEMİ, ESNAFIN SORUNLARI
204 views
02 Mart 2021 - 13:46

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin’e ziyarette bulundu.

Şoför esnafının sorun ve talepleri hakkında konuşan Aşgın ve Şahin, sıkıntıların giderilmesi ve şoför esnafının rahatlatılabilmesi konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir’in de katıldığı ziyarette Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, “Başkan Aşgın’ın her zaman esnaf dostu olduğunu ifade ederek, “Çorum Belediyesi ile esnaf camiası olarak her zaman iyi bir diyalog içerisindeyiz.

Başkanımız hem özelde şoför esnafımızın, hem de esnaf camiasının yanındadır, destekleri ve katkıları için teşekkür ediyorum. Çorum için, Çorum esnaf camiası için iyi günde, kötü günde, memleketimiz için birlikte çalışmaya, birlikte üretmeye devam edeceğiz, bir kez daha hizmetleri ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise, “Esnaf camiası kentimizin ve bizim ayrılmaz parçamızdır. Bizim görevde bulunma amacımız, gayemiz bütünüyle Çorumlu hemşehrilerimizin daha rahat, çağdaş ve modern bir şehirde yaşamalarını sağlamaktır.

Bu kapsamda şoför esnafımızın ve tüm esnaflarımızın her zaman yanındayız. Çorum için, esnafımız için birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Aşgın, ziyaretin ardından Şoförler ve Nakliyeciler Odasında görev yapan personellerle bir süre sohbet etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al