ajans

İSKİLİP’E ÜRETİM TESİSİ

İSKİLİP’E ÜRETİM TESİSİ
206 views
11 Şubat 2021 - 14:08

İskilip Belediyesi Asfalt Üretim Plenti Tesisinin temeli düzenlenen bir törenle atıldı.

Tesisini temel atma törenine Milliyetçi Hareket Partisi İskilip İlçe Başkanı Ali Alıcı, Ülkü Ocağı Başkanı Muhittin Kalender ve yetkililer katıldı. Temel atma töreninde açıklamada bulunan Ali Sülük; “Asfalt tesisini ilçemize kazandırdık. Burada emeği geçen Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen’e, tesisin kazandırılmasında büyük destekleri olan Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Hidayet Vahapoğlu ve Sayın Sadir Durmaz beye çok teşekkür ederim” dedi.

Başkan Sülük,  “ İskilip için çok önemli bir yatırım oldu. Burası hem ilçenin ihtiyacını karşılayacak, hem de belediyeye gelir getirecek bir tesis olacağı gibi istihdama da katkısı olacak. İleriki süreçte köylerimize de asfalt hizmeti götürebilme imkânımız olacak. Kurulum tamamlandıktan sonra Asfalt tesisimizin geniş katılımlı açılışını yapmayı hedefliyoruz. İlçemize ve hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al