ajans

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ÇORUM’DA

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ÇORUM’DA
176 views
04 Şubat 2021 - 15:29
İYİ Partili milletvekilleri, Çorum’da saha ziyaretleri yapıyor.
Çorum’un sosyo-ekonomik durumu ve ülke gündeminin değerlendirilmesi konusunda bir çalışma yapmak üzere 2 günlük ziyaret kapsamında Çorum’a gelen milletvekilleri, ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi.
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Samsun Milletvekili Erhan Usta (Heyet Başkanı), İYİ Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altıntaş, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, İYİ Parti Genel İdare Kuru Üyesi Mümin İnan, İYİ Parti Genel İdare Kuru Üyesi Kadriye Ünler, Çorum’da bazı ziyaret ve değerlendirmede bulunacak.
Çorum’un sosyo-ekonomik durumu ve ülke gündeminin değerlendirilmesi konusunda ilimize gelen İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, İskilip ve Bayat’ta, İYİ Parti Genel İdare Kurul Üyesi Mümin İnan ise Dodurga ve Oğuzlar ilçelerinde ziyaretlerde bulunarak ilçe halkının nabzını yokladı.
İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel’e Bayat’ta İl Başkan Yardımcısı Çağdaş Doğan eşlik ederken, İYİ Parti Genel İdare Kurul Üyesi Mümin İnan’a ise Dodurga ziyaretinde İYİ Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız eşlik etti.
Vatandaşlarla hasbıhal eden Milletvekilleri, gittikleri her yerde ilgiyle karşılandı. Vatandaşların ve sivil toplum kuruluşlarının sorun ve talepleri yerinde tespit edildi.
Esnafı ziyaret eden milletvekilleri, tuttukları raporları ise Genel Merkez’e rapor edecekler.

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al