ajans

CEYLAN, ‘BU İŞ İKİ ODA BİR SALON İŞİ DEĞİL’

CEYLAN, ‘BU İŞ İKİ ODA BİR SALON İŞİ DEĞİL’
146 views
30 Kasım 2020 - 13:58

Ceylan, ‘iki oda bir salon işaatı yapmıyoruz. 8 bin metrekare üzerine ameliyathaneleri ve poliklinikleri olan bir hastane yapıyoruz.’

 

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı ile birlikte katıldığı Ata Sporumuz Güreşi Koruma ve Yaşatma derneğinde malzeme dağıtımı sırasında  kendisine yöneltilen eski Çorum Devlet Hastanesi’ile ilgili sorulara yanıt verdi.

 

Ceylan, hastane ile ilgili olarak muhalefet partilerinin yaptığı çalışmaları saygı ile karşıladıklarını belirterek, kendisi ve İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’nın 2020 yılının başından itibaren hastane ile ilgili girişimlerinin olduğunu ve tüm süreci itina ile takip ettiklerini söyledi.

 

Eski hastane ile ilgili sorunun deprem yönetmeliği şartlarına uygun olmamasından dolayı sürecin uzadığını vurgulayan Ceylan, 7. ay itibarıyla görüşmeleri hızlandırdıklarını, Çorum’a 4’üncü kez heyet geldiğini hastanenin C Blok’unun güçlendirilerek depreme dayanıklı hale getirileceğini belirtti. A ve B Blokların ise yıkılarak en az 8 bin metre kare alana ameliyathaneler ve polikliniklerin bulunduğu yeni bir yapı projesinin bulunduğunu ifade eden Ceylan, ‘Burada 50 trilyonluk bir yatırımdan bahsediyoruz. Durum böyle iken birileri söyledi diye hastane açma şansımız yok.

 

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, tadilatı üstleniriz demiş. 2 oda bir salonmu yapıyorsunuz. 50 trilyonluk bir yatırım söz konusu. Daha önce hiç hastane yapmadıkları için bilmiyorlar tabi’ dedi.

 

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

instagram volgers kopenvolgers kopen