ajans

3 YILLIK ÖMRÜNE NE ÇOK ACI SIĞMIŞ ÇOCUK…

3 YILLIK ÖMRÜNE NE ÇOK ACI SIĞMIŞ ÇOCUK…
198 views
09 Ekim 2020 - 12:31
Çorum’da kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden ve cinsel istismara uğradığı belirlenen 3 yaşındaki erkek çocuğu Rüzgar Ege, daha 1.5 ay önce Sunguru Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in desteği ile hayata tutunmuştu.
ŞAHİNER, ‘HİSSETTİĞİM ACININ TARİFİ YOK’
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ameliyat masraflarını karşıladığı ve önceki gün hayatını kaybeden Minik Rüzgâr için duygu dolu bir paylaşım yaptı.
Şahiner, ”Çok istedik sağlığına kavuşmanı, elimizden geleni yaptık. Dayanılması zor bir acı, hissettiğim üzüntünün tarifi yok” dedi.
Çorum’da yaşayan ve doğuştan kalbinin yarısı olmayan 3 yaşındaki Rüzgar Ege Şahin yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Başkan şahiner sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ”Evde rahatsızlanan Rüzgar, hastaneye kaldırılarak yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Dün Çorum’da düzenlen cenaze törenine Belediye Başkan Yardımcımız Sakine Sarıyüce de katılarak Rüzgar’ı son yolculuğuna uğurladı” dedi.
Ah Yavrum, Rüzgar’ım. Çok ama çok üzgünüm diyen Başkan Şahiner,”Ortaya atılan iddialar korkunç, esef verici iddialar. Çok istedik sağlığına kavuşmanı, elimizden geleni yaptık. Dayanılması zor bir acı, hissettiğim üzüntünün tarifi yok” dedi.

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al