ajans

ÇORUM’DA 2 EV VE BİR KAMYON YANDI

ÇORUM’DA 2 EV VE BİR KAMYON YANDI
273 views
11 Mart 2020 - 13:07

Dün akşam ve gece saatlerinde 2 ev ve hareket halindeki bir TIR’da yangın çıktı.

IRAKLI MÜLTECİ BİR AİLENİN KALDIĞI GECE KONDUDA YANGIN ÇIKTI.

İlk yangın olayı dün akşam saatlerinde Kunduzhan Mahallesi Oruç Sokak’ta bulunan mültecilerin oturduğu bir gecekondu evinde çıktı.

Saat 15.30 sıralarında Iraklı mülteci bir ailenin oturduğu gece kondu evde dumanları fark eden aile hemen 110 İtfaiye ekiplerine haber verdi.
Yangının ihbar edilmesi ile olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve yedaş ekipleri sevk edildi. Olay yerine ulaşan Çorum Belediyesi İtfaiye Ekipleri yangına müdahale ederek kısa sürede söndürdü. Elektrik kontağından çıktığı belirlenen yangında her hangi bir yaralanma yada can kaybı olmazken evde maddi hasar meydana geldi.

HAREKET HALİNDEKİ TIR’IN LASTİKLERİ TUTUŞTU

Gece saatlerinde Çorum-Samsun Karayolu Sıklık mevkiinde hareket halindeki bir TIR lastiklerinin tutuşması sonucu yanmaya başladı.
TIR sürücüsü aracı durdurarak itfaiyeye haber verdi. Bu sırada olay yerine gelen trafik ekibi ile sürücü yangına müdahale etse de başarılı olamadı.
Kısa süre içinde olay yerine gelen Çorum İtfaiye Ekiplerinin müdahalesi ile yangın TIR’ı tamamen sarmadan söndürüldü.
Araçta maddi hasar meydana geldi.

FİŞİ ÇEKİLMEYEN BATTANİYE YANGIN ÇIKARTTI

Dün gece saatlerinde Kale Mahallesi Hamit Duran Caddesi üzerinde bulunan bir apartman dairesinde yangın çıktı.
Apartmanın 2. katından yükselen dumanları gören mahalleli itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen Çorum Belediyesi İtfaiye Ekipleri, yangına müdahale ederek kısa sürede söndürdü. Prizde unutulan elektrikli battaniyeden kaynaklandığı tahmin edilen ve dairede hasara neden olan yangında o saatte evin boş olması olası bir yaralanma ve can kaybını önledi
Yangınlarla ilgili soruşturma başlatıldı.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al