ajans

Belediye’den ödüllü fotoğraf yarışması

Belediye’den ödüllü fotoğraf yarışması
252 views
13 Şubat 2020 - 6:56

Çorum Belediyesi, Türkiye geneli ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor. “Çorum’un Doğal ve Tarihi Güzellikleri” konulu fotoğraf yarışması için başvurular alınmaya başlandı.

Tarihi ve kültürel değerleriyle ön plana çıkan Çorum’un, her biri birbirinden kıymetli doğal ve kültürel güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmak istediklerini söyleyen Belediye Başkan Dr. Halil İbrahim Aşgın, dünyaca ünlü fotoğrafçıların gözünden Çorum’un görsel arşivini oluşturmak istediklerini söyledi. Çorum’un ulusal boyutta tanıtılmasını sağlamak ve bu yolla ülkenin fotoğraf sanatına da katkı sağlamak amacında olduklarını dile getiren Başkan Aşgın, tüm fotoğraf sanatçılarını yarışmaya katılmaya davet etti.

Yarışmaya son başvuru tarihinin 1 Temmuz 2020 olduğunu kaydeden Başkan  Aşgın, ödüller ve yarışma takvimiyle ilgili detaylı bilgilerin www.tfsf.org.tr adresindeki devam eden yarışmalar kısmından öğrenilebileceğini dile getirdi.

Yarışmada seçici kurul ise şu isimlerden oluşuyor:

  1. Ata Yakup KAPTAN Akademisyen
  2. Çerkes KARADAĞ Sanatçı, Yazar
  3. Egemen Umut ŞEN AFIAP, Fotoğraf Sanatçısı (FSK)
  4. Dr. Halil İbrahim AŞGIN Çorum Belediye Başkanı
  5. Hasan TOMUK Çorum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü
  6. İbrahim ZAMAN Fotoğraf Sanatçısı (GİFSAD)
  7. Rıza ÖZEL Türkiye Foto Muhabirler Derneği Başkanı

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al