ajans

AK PARTİ, 81 İLİN GENÇLİK KOLLARINA ARABA HEDİYE ETTİ!

AK PARTİ, 81 İLİN GENÇLİK KOLLARINA ARABA HEDİYE ETTİ!
1.717 views
31 Aralık 2019 - 12:51
AK Parti’li yöneticilerin yeni tasarrufu dikkat çekti. Audi marka araç kullanan yöneticilere Passat marka makam aracı verildi.

Belediyelerdeki israfları vatandaşın tepkisini çeken AK Parti yönetimi, yöneticilerine tahsis edilen makam araçlarında değişikliğe gitti. Audi marka lüks araçlar kullanan yöneticilere Volkswagen Passat araç tahsis edildi. Tasarruf edilen parayla 81 Renault marka otomobil alınması ise dikkat çekti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, tasarruf edilen para ile 81 ilin gençlik kolları başkanlarına Renault marka araba hediye etti.

AK Parti Mali ve İdari İşler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, parti yöneticileri için kiralanan 17 makam arabasını değiştirdi. 3 yıl önce kiralanan Audi A-6 araçlardan vazgeçildi. Lüks makam arabaları yerine Wolksvagen Passat tercih edildi.

Daha önce aylık ortalama 15 bin lira verilen araçlar için yeni dönemde 5 bin lira civarında bir kiralama bedeli ödenecek.

Böylece 17 kiralık makam arabası için aylık 170 bin, yıllık 2 milyon, 3 yıllık ise 6 milyonluk tasarruf elde edildi.

OTOMOBİLLERİN 2019 MODELLERİNİN YAKLAŞIK DEĞERLERİ

2019 model Audi A6 Sedan’ın fiyatı 620 bin TL civarında.

2019 model Volkswagen Passat’ın fiyatı 260 bin TL civarında.

Kaynak/MilliGazete

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al