ajans

Altın Koz Tesislerinin Gerçek Sahipleri

Altın Koz Tesislerinin Gerçek Sahipleri
547 views
02 Ağustos 2019 - 13:26

Çorum’da bir restaurantı mekan tutan Kırlangıç’lar restaurantın içinde ve dışında yaptıkları yuvalara gün boyu yiyecek taşıyor.

Çorum’un Oğuzlar İlçesi Obruk Baraj’ında bulunan Altın Koz Sosyal tesislerinin uzun zamandır ağırladıkları küçük misafirler artık ev sahibi olmuş durumdalar. Tesis binasının içine ve dışına yaptıkları onlarca yuva ile tesislerde vakit geçirmeye gelen misafirlere ve çalışanlara eşlik eden Kırlangıç’lar dünyaya getirdikleri yavrularını beslerlerken ilgi odağı oluyor.

Altın Koz çalışanları da Kırlangıçlar’ın  doğa ile baş başa kalmak için buraya gelen müşterilerin ilgi odağı haline geldiklerini belirtiyor. Çalışanlar kırlangıç yuvalarında onlarca yavru bulunduğunu ve ellerinden geldiğince ürkütmeden yavruların büyümesine yardımcı olduklarını dile getiriyorlar.  

Görünen o ki bu kalıcı misafirler her yıl tesislere gelen müşterileri çalışanlarla birlikte ağırlayacaklar. Nede olsa onlara ait olan bir yaşam alanı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al