ajans

AHLATCI, “İLK GÜNKİ HEYECANLA”

AHLATCI, “İLK GÜNKİ HEYECANLA”
589 views
22 Şubat 2020 - 13:14

AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi’nde bir konuşma yapan İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, ilk günkü heyecanla yola devam ettiklerini ifade ederek “1. yılını kutladığımız AK Partimiz Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ilk günkü hizmet aşkı ile birlikte yoluna devam etmektedir.

Hatalarımızdan ders alarak, eksiklerimizi tamamlayarak, şehrimizde var olan uyumu ve kardeşliğimizi daha da sıkı hale getireceğiz. İnandığımız yolda millet için millete hizmet için yürüyerek Çorum’da 18 yıldır aralıksız elde ettiğimiz başarılara yenilerini ekleyeceğiz.

AK Partimiz, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini önce Allah’ın yardımı sonrasında da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği şekilde milletimizle birlikte gerçekleştireceğiz.

AK Parti güçlü olursa Türkiye de güçlü olur. Bu bakımdan AK Parti’de görev üstlenmek demek, millete hizmet yanında vatan müdafaasında da en ön safta yer almak demektir. AK Parti milletin partisidir. AK Parti bayrağının 18 yıldır gönderde olduğu Çorumumuzdan başlamak üzere bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız ve hep birlikte Türkiye olacağız.