ajans

AHLATCI,”KARARLILIKLA YÜRÜYORUZ”

AHLATCI,”KARARLILIKLA YÜRÜYORUZ”
634 views
30 Ocak 2020 - 9:30

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Çorum merkez, Laçin ve Osmancık ilçe yönetimleri ile buluştu, genel merkezin talimatlarını aktardı.

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Çorum merkez, Laçin ve Osmancık ilçe yönetimlerinin her hafta yaptığı olağan yönetim kurulu toplantılarına katıldı.

Yapılan açıklamaya göre, Ahlatcı, il başkan yardımcıları ve ilçe koordinatörleri ile birlikte ilk olarak Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve yönetimiyle bir araya geldi.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat’ın da katıldığı toplantıda merkez ilçe yönetim kurulu ile parti içi çalışmaları değerlendiren Ahlatcı, parti genel merkezinin talimatlarını aktardı.

Parti içi çalışmaların yanı sıra ülke ve dünya gündemindeki meselelerin istişare edildiği toplantıda konuşan İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “İnandığımız bu kutlu dava yolunda liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde milletimiz ve devletimiz için hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Ahlatcı, daha sonra Laçin İlçesi’ne geçerek ilçe yönetim kurulu toplantısına katıldı. İlçe Başkanı Selami Gafar ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Ahlatcı’ya il başkan yardımcılarının yanı sıra Laçin Belediye Başkanı İdris Görükmez eşlik etti.

Ahlatcı, AK Parti iktidarlarında yapılan hizmetlerin halka hatırlatılmasını istedi. Osmancık’ta ilçe yönetim kurulu toplantısında parti teşkilatıyla bir araya gelen Ahlatcı, İlçe Başkanı Hakkı Güngör’den çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Türkiye’nin 2019 yılında yaşanan gelişmeler nedeniyle çok önemli bir süreçten geçtiğini belirten Ahlatcı, içten ve dıştan onca saldırıya rağmen gücünü milletinden alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve hükümetin istikrarlı politikalarıyla sıkıntıların geride kaldığını ifade etti.

Türkiye Cumhuriyeti’nin artık geleceğe umutla baktığının altını çizen Ahlatcı, “2020 yılında ülkemiz ekonomik olarak şaha kalkacak. İnşallah Milletimizin gönlünde yer alarak 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize kararlılıkla yürüyeceğiz” dedi. Ahlatcı, yaşanan kongre süreçleriyle ilgili de teşkilat mensuplarına genel merkezin aldığı karar ve izleyeceği yöntemler hakkında talimatlar verdi.